piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Grzegorz Wilk

Multi, multi, multi - to jedyne określenie jakie przychodzi do głowy , kiedy próbuje się opisaą umiejętności, zainteresowania i artystyczną przeszłość Grzegorza Wilka.

Na polskiej scenie rozrywkowej jest obecny od ponad 10 lat i jego kareira stale nabiera tempa. Obecnie jest wokalistą najbardziej popularnych programów rozrywkowych , np."Jaka to melodia" w Telewizji Polskiej czy w "Szymon Majewski Show" w TVN - ie. Ponadto Grzegorz jest solistą i aktorem wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol.

Zainteresował się nim także Piotr Rubik, który doceniając niekwestionowany talent  Grzegorza zaprosił go  do nowego składu Solistów. Odbyło się już kilkanaście koncertów, m.in dwie trasy zagraniczne - w Kanadzie i USA.

W 1997 roku został laureatem programu "Szansa na sukces", w którym wykonał piosenkę zespołu Piersi. Wystąpił także w Koncercie Gwiazd Festiwalu Opole w 1998 roku. Udzielał się w chórkach Ryszarda Rynkowskiego podczas opolskich festiwali. Śpiewał na Palcu Zamkowym w Warszawie z okazji 25-lecia pontyfikatu Jana Pawła II ( 2003 r.) -  zaśpiewał wówczas piosenkę Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat" przy aprobacie Czesława Niemena. Współpracował z muzykami wchodzącymi w skład zespołu Maryli Rodowicz ( Z. Krebsem, J. Piskorzem)  - tworzyli razem formację Radio.

Koncertował z zespołem Opole Gospel Choir, został laureatem Międzynarodowego Festiwalu Chórów Gospel Osiek 2003, 2004, był również solistą w Rock Operze Ernesta Brylla i Stanisława Fiałkowskiego "Bo ma duszę" . Na scenie wrocławskiego Capitolu mozna zobaczyć go w spektaklach "Scat"( Pucybut Piątek), w "Galerii" ( piosenki Jacka Kaczmarskiego) i "Gorączce" ( piosenki Elvisa Presleya) , "My Fair Lady" I (Freddy). 

 

 

 

 

 Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole

Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl


» Kabaret
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com