piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Jarek Wist

piosenkarze, agencja artystyczna

Jarek Wist zaistniał na scenie muzycznej dzięki udziałowi w programie "Szansa na sukces". Zaśpiewał w nim piosenkę Małe szczęścia, a potem Jestem Tobą z repertuaru Roberta Jansona i Varius Manx. Wygrana w programie telewizyjnym zaowocowała współpracą z największymi polskimi gwiazdami, w tym z Anną Marią Jopek, Mieczysławem Szcześniakiem i zespołem Skaldowie.

Jego muzyka to mieszanka swingu i popu. Jako źródła inspiracji wymienia takich artystów jak Michael Buble czy Jamie Cullum i Harry Connick Jr. Wydał już trzy single. Pierwszy to nowa wersja wielkiego przeboju grupy Kool & the Gang, a jego produkcją zajął się Grzegorz Jabłoński ("Idol", "Show Time", Natalia Kukulska, Polucjanci). Piosenka Fresh promowała jedną z najbardziej cenionych w Polsce składanek Pozytywne Wibracje, vol.8.  Jarek jest jedynym polskim wykonawcą, którego utwór znalazł się na albumie, wśród piosenek takich gwiazd jak Stevie Wonder, Diana Krall, czy Paul Anka. Drugim singlem Jarka jest piosenka Między słowami - potwierdzająca fascynacje muzyką z pogranicza swingu i popu. I ostatni jak dotąd singiel to Taki piękny dzień skomponowany przez – Krzysztofa Herdzina z tekstem Janusza Onufrowicza. Z tą piosenką Jarek zakwalifikował się do II etapu Międzynarodowego VENA Music Festiwal 2007.

Jarek był również zaangażowany w wiele projektów muzycznych. Najważniejsze z nich to: widowisko Kolęda Nocka z piosenkami Ernesta Brylla i Wojciecha Trzcińskiego oraz  program "Show Time". Wystąpił też podczas gali wręczenia nagród Fryderyki 2007 jako nadzieja estrady na najbliższy rok. Obecnie pracuje nad materiałem na pierwszą solową płytę. Podczas koncertów wykonuje standardy między innymi Franka Sinatry i Andrzeja Zauchy oraz własne piosenki znane z singli.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole

Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl


» Kabaret
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com