piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Łukasz Zagrobelny

piosenkarze, agencja artystyczna

Prawdziwa kariera dopiero się rozpoczyna. Wydał już swój debiutancki album i jak można sądzić na podstawie wpisów na stronach internetowych, piękniejsza część publiczności będzie mu kibicowała. Łukasz Zagrobelny ma 32 lata i pochodzi z Wrocławia.

Od najmłodszych lat nierozerwalnie związany z muzyką. Ukończył szkołę muzyczną pierwszego i drugiego stopnia w klasie akordeonu. W międzyczasie zaczął pojawiać się na przeróżnych amatorskich przeglądach młodych zdolnych wokalistów. Późniejsze studia na Akademii Muzycznej przekonały Łukasza, że nie chce być już akordeonistą tylko zawodowym wokalistą.

W 1997 roku spotkał na swojej drodze artystycznej Elżbietę Zapendowską, u której kształcił swój warsztat wokalny. W 1999 roku wziął udział w koncercie Debiutów na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Występował także na  festiwalu Fama w Świnoujściu, którego staje się laureatem. Wspomagał wokalnie wielu artystów m.in. Ryszarda Rynkowskiego, Marylę Rodowicz i Natalię Kukulską.

Ma w swoim życiorysie także epizody w wielu programach telewizyjnych m.in. "Idol" czy "Show Time". Do Idola zgłosił się, ponieważ uważa, że na polskiej scenie muzycznej mało jest dobrze śpiewających mężczyzn. Do ćwierćfinału zakwalifikował się śpiewając "Belle" z repertuaru Garou.

Gra również w Teatrze Muzycznym Roma. Tam pojawił się w musicalach: „Miss Saigon" – Huty, "Grease" - Anioł Stróż (specjalista ds. nastolatek), „Grease" - Młodzież Rydell High School, "Koty" - Wiktor , "Taniec Wampirów" - Zespół wokalny znany głównie jako Szlachcic i Czarny Wampir.

Obecnie możemy także usłyszeć go w koncercie "Najlepsze z najlepszych"  w  Teatrze Komedia w Warszawie.

Jego pierwsza płyta długogrająca Myśli warte słów jest odbiciem fascynacji muzycznych. Słychać je bardzo wyraźnie, to nowoczesny pop rock zrealizowany i wyprodukowany na wyjątkowo wysokim poziomie. „Odpowiedzialna” za to jest spółka kompozytorsko-autorska Filip Siejka i Ryszard Kunce, która napisała już wiele przebojów współczesnych gwiazd polskiego popu. Największy przebój Łukasza Zagrobelnego to „Nieprawda”.

 Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole

Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl


» Kabaret
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com