piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
Zakopower Koncertowo

Zakopower wystąpił w towarzystwie wyjątkowej  sekcji dętej w skład której weszli przedstawiciele dwóch pokoleń  znanej z muzycznych talentów Rodziny Pospieszalskich: Mateusz  (wybitny kompozytor, multiinstrumentalista i producent) i jego syn  Marek oraz Antoni ‚Ziut“ Gralak. Na scenie nie zabrakło także  wyjątkowych kobiet, które wokalnie wsparły zespół. Podhalański  charakter grupy wzmocniły góralki Bogusława Kudasik i Stanisława  Trebunia-Staszel. Egzotyki i energii dodała ognista Omniris Casuso  Toledo z Kuby.

 

Program koncertu to nic innego, jak sprawdzona i udoskonalana w toku  sezonu koncertowego lista piosenek, wśród których znalazły się między  innymi: zwycięskie na festiwalach: Kiebyś ty (Opole/TopTrendy 2005);  Bóg wie gdzie (Opole 2008), ostatni, często pojawiający się w  rozgłośniach radiowych, singiel Galop.

Pierwsze oficjalne DVD Zakopower’a zawierać będzie 87 minut materiału
koncertowego oraz ekskluzywny „making of“ a także klipy zespołu.  Niespotykanym dodatkiem będą teledyski młodych wykonawców związanych z wytwórnią Kayax. W ten sposób wydawnictwo to będzie promować również  innych utalentowanych artystów: Kapela ze wsi Warszawa, Bisquit,  Benzyna, Mosqitoo, Loco Star, June.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com