piosenkarze m.in. Krzysztof Krawczyk, Pawel Kukiz

Aktualności / wydarzenia z branży muzycznej
"Miły sposób na niedzielę" - Plant i Krauss triumfatorami Grammy 2008

Były wokalista Led Zeppelin i Alison Krauss zdobyli 5 statuetek, w tym wyróżnienie za album roku za Raising Sand oraz za nagranie roku za Please Read The Letter. Duet uświetnił też galę, wykonując na żywo nagrodzone w innych kategoriach piosenki Rich Woman i Gone Gone Gone (Done Moved On).

 

Wielki faworyt Grammy Lil Wayne otrzymał 4 nagrody. Przypomnijmy, że miał aż 8 nominacji. Trzy wyróżnienia przypadły grupie Coldplay, chociażby za rockowy album roku. Anglicy pokonali w tej kategorii Kid Rocka, Kings Of Leon, Metallica i The Raconteurs. – „Oczywiście nie jesteśmy najcięższym rockowym zespołem na świecie” - powiedział wokalista, Chris Martin, odbierając wyróżnienie. – „Jesteśmy podwaliną - może nie gramy ciężko, ale jesteśmy uroczy”. Debiutantką roku została Adele.

 

Uroczystość wzbogacili U2, którzy zaprezentowali nowy singel, a Coldplay pojawili się na scenie wspomagani przez Jay-a Z wspólnie wykonując Lost. Zagrali też Radiohead, Paul McCartney z Dave'm Grohl’em z Foo Fighters. Zgromadzeni mieli okazję podziwiać wyjątkową kooperację Ala Greena, Justina Timberlake'a, Keitha Urbana i Boyz II Men wykonujących Let's Stay Together. Ceremonia odbyła się w Staples Center w Los Angeles.» powrót


Agencja artystyczna ESKANDER

Piosenkarze
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opoletelefon : 077 441 01 01 | 77 442 02 20
tel.kom.: kom: 668 034 391 | kom: 668 515 513
email : natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy

statystyki www stat.pl
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2009 piosenkarze.pl | powered by kajda.com